Obrazy z fotek

Obrazy z fotek s reklamní grafikou od

350 Kč / ks

Atraktivní a moderní foto obrazy na stěnu mohou vylepšit design interiéru. Foto obrazy vyrábíme z dodané digitální fotografie, pořízené například i z mobilního telefonu. Standardně vyrábíme foto obrazy s dřevěným rámem a vypnutou vytištěnou grafikou. Pro výrobu používáme kvalitní barvy, které zajistí atraktivní vzhled a trvalou sytost. Snažíme se doporučit nejvhodnější a nejlevnější variantu pro daný typ použití.

Foto obrazy na stěnu kanceláře

Osobní fotografie na pracovišti zlepší náladu, pobaví zákazníka. Foto obrazy na pracovní téma mohou inspirovat klienta, zvýšit důvěru.

Příklady provedení

PoložkaVelikostPočet ks
Výroba foto obrazu pracovního kolektivu dřevěný rám + tisk grafiky70 x 50 cm1 ks


Foto obrazy jako designová součást bydlení

Uchovat pocit a zastavit čas jsou dovednosti fotografie. Díky foto obrazu je možné mít na očích své blízké, přátele a oblíbená místa. Mějte na očích fotografii z dovolené.

Příklady provedení

PoložkaVelikostPočet ks
Výroba foto obrazu ze svatební oslavy dřevěný rám + tisk grafiky40 x 30 cm1 ks

Máte dotaz, nebo si přejete kalkulaci?

Kontaktujte nás

Jan Teplický
tel.: 272 656 216
gsm: 602 858 713
e-mail: info@samolepky-cedule.cz

Doporučíme Vám nejefektivnější a nejlevnější provedení. Spolehlivost, slušnost a ochota při jednání se zákazníkem je pro nás samozřejmost. Pečlivě dodržujeme domluvené termíny předání hotové zakázky. Nabízíme slevy a zvýhodnění při opakované spolupráci. V případě nutnosti nabízíme možnost expresní výroby.

Nenašli jste co jste hledali?

Pro atypickou výrobu a získání více informací nás prosím kontaktujte.

Kontaktní formulář