Tisk samolepek

Tisk samolepek všech velikostí

Tisk samolepek s reklamní grafikou od

350 Kč

Jedna z nejrozšířenějších forem jednoduché a levné propagace jsou tištěné samolepky. Podle druhu lze samolepku umístit např. na výlohu, auto, dveře, zboží, obal apod. Základní rozdělení je na samolepky archu (malé) a na samolepky velkoplošné. Vyrábíme odolné samolepky, vhodné do interiéru i exteriéru.

Samolepky na archu

Samolepky menšího rozměru

Nejčastěji jde o tisk více kusů malého rozměru. Samolepky lze pohodlně sloupnout z archu, máme optimalizované všechny detaily pro bezproblémové použití. Naše samolepky jsou odolné, vydrží. Je možné je instalovat i venku. U provedení včetně laminace garantujeme v exteriéru životnost minimálně 3 roky. Za standardní ceny vyrábíme samolepky odolné, plastové (známé také jako PVC samolepky, jde o tisk z role na samolepicí vinyl). Není překážkou vyrobit i složitý tvar dle požadavku, a to včetně tvarového ořezu. K dispozici je tvarový ořez na archu, případně formátování na jednotlivé kusy. V případě potřeby umíme tisk ve vysokém tiskovém rozlišení i velmi malých částí grafiky. Na tisk samolepek jsme odborníci, dle zkušeností doporučíme nejvhodnější materiál a celkové provedení. Po zvážení nutnosti jsme schopni vytisknout vzorek ve třech základních tiskových kvalitách (nejvyšší možná, standardní, low cost), a to zdarma.

Příklady provedení

PoložkaVelikostPočet ks
Kulaté samolepky bez laminaceØ 2 cm1000 ks
Čtvercové nálepky na archu s laminací lesk10 x 10 cm50 ks
Obdélníkové polepky s laminací mat9 x 5 cm100 ks

Samolepky velkoplošné

Samolepky většího rozměru

Nejčastěji jde o samolepky k polepení velké plochy, jako jsou reklamní venkovní vitríny, reklamní tabule nebo k polepení části dopravních prostředků. Nadměrné rozměry přesahující šíři tiskové role vyrobíme z několika navazujících dílů. Pro snadné nalepení Vám prozradíme osvědčený jednoduchý postup, který zvládne i laik. V případě potřeby zajistíme nalepení na určené místo. Naše samolepky jsou odolné, s dlouhou životností v exteriéru. Po dlouholeté zkušenosti pracujeme s osvědčenými kvalitními materiály vyrobenými v Evropské unii. Provádíme i výrobu atypických velkoplošných polepů nestandardních tvarů. Nejodolnější provedení velkoplošné samolepky je včetně laminace. Dle požadavku doporučíme nejvhodnější materiál, rádi poradíme. Ke každé práci přistupujeme zodpovědně. V případě potřeby nabízíme tisk vzorku barevnosti zdarma.

Příklady provedení

PoložkaVelikostPočet ks
Kulatá samolepka s laminací mat na reklamní ceduliØ 50 cm1 ks
Čtvercová samolepka na reklamní ceduli bez laminace100 x 100 cm1 ks
Obdélníková samolepka na výlohu včetně laminace lesk100 x 50 cm1 ks

Materiály k výrobě samolepek

Materiály mají rozdílné vlastnosti, a pokud je potřeba, nejvhodnější materiál doporučíme. Standardně používáme materiály značky Avery. Jde o holandského výrobce, s materiálem máme dobré zkušenosti, při porovnání nabídky obdobných materiálů má nejlepší technické vlastnosti.

Samolepicí vinylLaminaceOkenní samolepicí vinyl
lesklýleskládírkatý
matnýmatná

Novinky a komentáře

Tisk samolepek

Tisk samolepek

Nabízíme ideální variantu pro výrobu štítků a samolepek s možností na samolepku dopsat doplňující informace. Jde o samolepky, na které je možné psát standardní propisovací tužkou, nebo lihovou fixou. Naše ideální…

Máte dotaz, nebo si přejete kalkulaci?

Kontaktujte nás

Jan Teplický
tel.: 272 656 216
gsm: 602 858 713
e-mail: info@samolepky-cedule.cz

Doporučíme Vám nejefektivnější a nejlevnější provedení. Spolehlivost, slušnost a ochota při jednání se zákazníkem je pro nás samozřejmost. Pečlivě dodržujeme domluvené termíny předání hotové zakázky.

Nenašli jste co jste hledali?

Pro atypickou výrobu a získání více informací nás prosím kontaktujte.

Kontaktní formulář