Tisk plakátů

Tisk plakátů s reklamní grafikou od

300 Kč / m2

Plakát je standardně papírový, pro tento fakt nabízí snadné umístění na požadované místo. Lze jej připevnit do klipového rámu, pověsit, nalepit.. V případě potřeby je možné plakát umístit do světelného boxu k prosvícení. V základu lze plakáty rozdělit na plakáty malé a velké.

Plakáty malé

Jde o plakáty, které je možné vyrobit celistvé, tedy v jednom kuse. Jeden z rozměrů nesmí překročit velikost 134 cm. Naše plakáty mají univerzální použití, jsou vhodné do interiéru i exteriéru. Garantujeme 3 roky odolnost vůči UV slunečnímu záření. V případě potřeby lze plakáty laminovat. Dle zkušeností nejvhodnější papír doporučíme.

Příklady provedení

PoložkaVelikostPočet ks
Informační plakát o konání maturitního plesuA315 ks
Reklamní plakát do prodejnyA12 ks

Plakáty velké

Tyto plakáty jsou velkoplošné a není možné je vyrobit v jednom kuse. Velkoplošné plakáty se tisknou z více kusů s přesahy, které navazují. Nejčastěji se tisknou pro exteriérová použití, tedy jsou odolné venkovním vlivům. Dle použití nejvhodnější papír doporučíme.

Příklady provedení

PoložkaVelikostPočet ks
Velkoplošný plakát k nalepení na dřevěný podklad510 x 240 cm1 ks
Billbordová reklamní kampaň510 x 240 cm50 ks

Materiály k výrobě plakátů

Materiály mají rozdílné vlastnosti a pokud je potřeba nejvhodnější materiál doporučíme. Používáme materiály zn. Avery, jde o Holandského výrobce, tyto materiály se osvědčily.

Papír pololesklýPapír k prosvětleníLaminace
135 gCitylight 150 glesklá
200 gCitylight 200 gmatná
Máte dotaz, nebo si přejete kalkulaci?

Kontaktujte nás

Jan Teplický
tel.: 272 656 216
gsm: 602 858 713
e-mail: info@samolepky-cedule.cz

Doporučíme Vám nejefektivnější a nejlevnější provedení. Spolehlivost, slušnost a ochota při jednání se zákazníkem je pro nás samozřejmost. Pečlivě dodržujeme domluvené termíny předání hotové zakázky. Nabízíme slevy a zvýhodnění při opakované spolupráci. V případě nutnosti nabízíme možnost expresní výroby.

Nenašli jste co jste hledali?

Pro atypickou výrobu a získání více informací nás prosím kontaktujte.

Kontaktní formulář