Reklamní stojany

Reklamní stojany od

1500 Kč / ks

Reklamní stojany jsou vyhledávány pro své praktické vlastnosti, jako jsou snadná přemístitelnost a skladnost. Dodáváme a rozdělujeme stojany na plastové a kovové. Doporučíme nejvhodnější a nejlevnější provedení pro daný typ použití.

Reklamní stojany plastové

Plastová varinta nabízí výhodu nízké hmotnosti stojanu. Díky nízké hmotnosti je stojan vhodný pro častou manipulaci (přenášení) a je z nabídky nejlevnější. V naší nabídce se jedná o reklamní stojan typ č. 1. Stojan je možné opatřit oboustranně reklamní grafikou, doporučujeme včetně laminace pro docílení větší machanické odolnosti.


Reklamní stojany kovové

Kovová varianta nabízí výhodu zvýšené pevnosti stojanu. Pro svou pevnost je stojan vhodný pro stálé umístění (například před prodejnu), tyto stojany jsou odolnější. V naší nabídce se jedná o reklamní stojany typu č. 2, 4, 5, 6, 7. Na stojany je možné psát tekutou křídou a oboustranně umístit reklamní grafiku. Samolepicí grafiku na stojanech doporučujeme pro zvýšení odolnosti laminovat.


Reklamní stojan hliníkový, roll-up

Jde o skládací variantu vhodný pro krátkodobé instalace, stojan není vhodný pro exteriér. Z hliníkového tubusu snadno vytáhnete banner s reklamní grafikou a zajistíte opěrnou tyčkou. V naší nabídce se jedná o reklamní stojan typ č. 3. Stojan je možné opatřit jednostranně reklamní grafikou.

Máte dotaz, nebo si přejete kalkulaci?

Kontaktujte nás

Jan Teplický
tel.: 272 656 216
gsm: 602 858 713
e-mail: info@samolepky-cedule.cz

Doporučíme Vám nejefektivnější a nejlevnější provedení. Spolehlivost, slušnost a ochota při jednání se zákazníkem je pro nás samozřejmost. Pečlivě dodržujeme domluvené termíny předání hotové zakázky. Nabízíme slevy a zvýhodnění při opakované spolupráci. V případě nutnosti nabízíme možnost expresní výroby.

Nenašli jste co jste hledali?

Pro atypickou výrobu a získání více informací nás prosím kontaktujte.

Kontaktní formulář