Reklamní bannery

Reklamní bannery od

300 Kč / m2

Reklamní a informační banery vyrábíme z pvc plachtoviny. Naše banery jsou dlouhodobě odolné venkovním vlivům. Základní výhody banerů jsou jejich snadná instalace a skladnost. Baner snadno umístíte i na zjevně komplikované místo pomocí oček na hranách. Velký baner je praktický pro svou skladnost, smotaný se dá jednoduše přemístit. V základu banery rozdělujeme na malé a velké.

Bannery malé

Tisk banerů malých rozměrů je možné provést v levném provedení a to bez vyztužených hran, pro malý rozměr a hmotnost nehrozí vytržení oka. Případně je možné vyrobit baner zcela bez oček k použití například do reklamního stojanu typu roll-up. Malé banery vyrábíme z jednoho kusu materiálu, jeden z rozměrů musí být menší než 134 cm. Naše banery jsou vyrobeny z osvědčených materiálů, pro tisk se používají speciální exteriérové barvy.

Příklady provedení

PoložkaVelikostPočet ks
Informační baner o prodeji nemovitosti, včetně oček134 x 50 cm1 ks
Reklamní baner do reklamního stojanu typu roll-up85 x 200 cm3 ks
Reklamní baner nad obchod, včetně oček a vyztužených hran790 x 90cm1 ks


Bannery velké

Tyto banery jsou velkoplošné a není možné je tisknout celistvé, v jednom kuse. Oba rozměry jsou větší než 134 cm a doporučujeme provedení včetně zpevněných hran pro větší pevnost oček. Velké rozměry banerů lepíme, nebo svařujeme z více kusů. I velké banery jsou odolné exteriérovým podmínkám, jsou tedy odolné změnám teplot, vodě a slunci.

Příklady provedení

PoložkaVelikostPočet ks
Velkoplošný reklamní baner na stěnu budovy, včetně oček a vyztužených hran5 x 5 m1 ks

Materiály k výrobě bannerů

Materiály mají rozdílné vlastnosti a pokud je potřeba nejvhodnější materiál doporučíme. Používáme materiály zn. Avery, jde o Holandského výrobce, tyto materiály se osvědčily.

Provedení banneruSpeciální neprůsvitný banner
lesklýbaner s černým jádrem (vhodný pro oboustranné provedení)
matný
Máte dotaz, nebo si přejete kalkulaci?

Kontaktujte nás

Jan Teplický
tel.: 272 656 216
gsm: 602 858 713
e-mail: info@samolepky-cedule.cz

Doporučíme Vám nejefektivnější a nejlevnější provedení. Spolehlivost, slušnost a ochota při jednání se zákazníkem je pro nás samozřejmost. Pečlivě dodržujeme domluvené termíny předání hotové zakázky. Nabízíme slevy a zvýhodnění při opakované spolupráci. V případě nutnosti nabízíme možnost expresní výroby.

Nenašli jste co jste hledali?

Pro atypickou výrobu a získání více informací nás prosím kontaktujte.

Kontaktní formulář