Reklamní polepy

Reklamní polepy od

650 Kč / m2

Tato forma prezentace je všem na očích, finančně dostupná a funguje. Reklamní polepy se dají instalovat na všechny hladké povrchy, například na výlohu, na dveře vozidla. V základu reklamní polepy rozdělujeme na řezanou samolepicí grafiku (samolepicí nápisy) a tisk na samolepicí vinyl (tištěná samolepka). Pro Vaše použití nejvhodnější provedení doporučíme. Snažíme se doporučit nejvhodnější a nejlevnější variantu pro daný typ použití.

Řezaná samolepicí grafika

Jde o vyřezaný text a grafiku do samolepicí fólie (často laikem chybně nazývaná samolepicí tapeta). Výsledkem je text, grafika v jedné barvě a barva polepovaného místa se stane součástí, pozadím. Pro snadnou instalaci se používá přenašecí fólie. Postup je jednoduchý, poradíme. Řezaná samolepicí grafika je vhodná do interiéru i exteriéru, je odolná vodě, větru, slunci.

Příklady provedení

PoložkaVelikostPočet ks
Výroba nápisu na dodávku, webová adresařezaná samolepicí grafika + přenašecí fólie100 x 10 cm2 ks
Výroba grafiky na výlohu prodejny řezaná samolepicí grafika + přenašecí fólie100 x 200 cm1 ks


Tisk na samolepicí vinyl

Jde o standardní samolepku, kterou lze laminovat a oříznout do libovolného tvaru. Samolepku lez instalovat na všechny hladké povrchy, standardně se instaluje na výlohy, štíty, tabule, vozidla. Případné oříznutí grafiky do libovolného tvaru zvýší atraktivitu grafiky (například na výloze více upoutá pozornost). U nás vyrobené reklamní polepy jsou trvale odolné vodě, větru a slunci.

Příklady provedení

PoložkaVelikostPočet ks
Výroba reklamního polepu s grafikou a přesným tvarem loga k instalaci na výlohu prodejny tisk na samolepicí vinyl + laminace lesk + ořez do tvaru exteriérová kvalita, velmi odolné provedení50 x 50 cm3 ks
Výroba reklamního polepu na auto s grafikou a fotografiemi, exteriérová kvalita, velmi odolné provedení200 x 100 cm2 ks

Materiály k výrobě reklamních polepů

Materiály mají rozdílné vlastnosti, nejvhodnější materiál doporučíme. Standardně používáme materiály zn. Avery, s těmito materiály máme dobré zkušenosti.

Samolepicí vinylLaminaceOkenní samolepicí vinyl
lesklýleskládírkatý
matnýmatná
Máte dotaz, nebo si přejete kalkulaci?

Kontaktujte nás

Jan Teplický
tel.: 272 656 216
gsm: 602 858 713
e-mail: info@samolepky-cedule.cz

Doporučíme Vám nejefektivnější a nejlevnější provedení. Spolehlivost, slušnost a ochota při jednání se zákazníkem je pro nás samozřejmost. Pečlivě dodržujeme domluvené termíny předání hotové zakázky. Nabízíme slevy a zvýhodnění při opakované spolupráci. V případě nutnosti nabízíme možnost expresní výroby.

Nenašli jste co jste hledali?

Pro atypickou výrobu a získání více informací nás prosím kontaktujte.

Kontaktní formulář