Vyrábíme parkovací cedulky k označení parkovacích míst. Cedulky vyrábíme z materiálů pro exteriérové použití. Velkou výhodou cedulek je snadná instalace, případně i laikem.

Co je parkovací cedulka?

Jde o způsob označení parkovacího místa na soukromém parkovišti, nebo stání v garáži. Cedulka nejčastěji obsahuje dvě základní informace – číslo stání, nebo číslo bytu ke kterému parkovací místo patří a informaci o možném odtahu vozidla v případě, že se místo bude využívat neoprávněně. Pro úplnou představu přikládáme foto.

Z čeho jsou cedulky vyrobeny?

Cedulky jsou odolné všem venkovním vlivům, pro výrobu používáme velmi odolné materiály. Konkrétně to je kompozitová cedule s.2mm (hliníkový sendvič s plastovým jádrem) a grafika je vytištěna na plastové samolepce včetně laminace a nalepena na cedulku. Toto provedení se nám osvědčilo.

Jak cedulky naistalovat?

Připevnění cedulek není náročné. K dispozici jsou dvě varianty – pomocí šroubů, nebo exteriérového lepidla. Dle informací od zákazníků je nejčastěji prováděná instalace pomocí lepidla. Tento způsob je rychlý a zvládne jej i laik.

Výhody našich parkovacích cedulek – shrnutí:

Pro označení parkovacích míst není potřeba drahých informačních systémů. Jako ideální řešení nabízíme výrobu malých odolných parkovacích cedulek, které lze snadno připevnit přímo na obrubník, nebo zeť. Jde o finančně nenáročné řešení s velkou odolností proti venkovním vlivům jako je slunce a déšť. Parkovací cedulky vyrábíme již více jak tři roky, provedení se nám osvědčilo.