Na zakázku vyrábíme cedule pro různá použití. Nejčastěji vyrábíme cedule reklamní, informační a navigační. Cedule mohou být plastové, nebo hliníkové. Na příkladu (viz. foto) vysvětlím přednosti osvědčených materiálů. Ilustrační foto znázorňuje nejpožívanější materiál – plastovou ceduli. Jde o malou foto-cedulku vyrobenou stejným postupem a ze stejných materiálů jako standardní výroba velkých cedulí. Malá cedulka slouží hlavně jako vzorek konkrétního materiálu, v detailu je možné posoudit strukturu materiálu a kvalitu tisku.

Osvědčený výrobní postup cedulek

Cedule vyrábíme tak, že na desky (plastové, nebo hliníkové) kašírujeme potištěný samolepicí vinyl, nejčastěji včetně laminace. Desky i samolepky jsou z kvalitního materiálu a jsou odolné všem standardní negativním vlivů, které mají vliv na životnost. Naše materiály jsou odolné slunci, vodě a odření. Přímý potisk desek neděláme.

Osvědčené materiály pro výrobu cedulek

Po mnohaleté praxi jsme pro výrobu začali používat jen dva typy materiálů. Rozhodnutí je založené na zkušenostech, které přinesly zaměření jen na PLASTOVÉ CEDULE s.5mm a HLINÍKOVÉ CEDULE s.2mm. Jiné druhy materiálů a varianty síly k dispozici nejsou. Zaměření jen na dva druhy materiálů přineslo řadu výhod i pro zákazníka. Díky tomu máme veškerý materiál skladem a můžeme nabídnout rychlejší výrobu. Významnou výhodou je i finanční stránka, máme investováno jen do materiálů o které je zájem. Díky úspoře je možné nabídnout lepší ceny.

Výroba cedulek
Výroba cedulek